Hans Roelofs
+31(0)30 210 8060
hroelofs@innovation-xl.com
2016-12-01
2017-04-15
(Top-)sporters hebben een bijzondere behoefte aan goede voeding op het juiste moment van de dag bij trainingen en wedstrijden in binnenland en buitenland.
De innovatie e-Cooker® is een nieuwe keukentechniek voor de snelle, homogene en gezonde bereiding en garing van levensmiddelen.
Het ontwikkelen van prototypen e-Cookers® die getest en gebruikt kunnen worden door (sterren-)chef-koks in restaurants en bij cateraars, ziekenhuisinstellingen en zorginstellingen. Het verkrijgen van licentie(s) in de professionele markt en consumentenmarkt.
Er zijn prototypen e-Cookers® nodig en met software moeten er e-Cooking® kookstrategieën ontwikkeld en geïmplementeerd worden.
Er is kennis nodig van toepassingen van pulserende elektrische velden waarbij gelijktijdig twee effecten worden benut: elektroporatie en Ohmse verhitting. Kennis van garings processen moet worden vertaald in een software programma.
Het onderwerp heeft een vertrouwelijk karakter, maar alle informatie op de website en het internet zijn openbaar.
Ontwikkeling en beheer van alle e-Cooking® recepten en kookstrategieën en hoe gebruikers daar mee in de praktijk om gaan.IXL
IXL Netherlands B.V. : Projectleider e-Cooking® Sportcentrum Papendal en Topsportrestaurant: Hoofdonderzoek
Het idee is een succes als de uitgeserveerde gerechten voldoen aan de verwachtingen van sporters, speciale panels, experts en kookstaf.
Doel is om de innovatie e-Cooking® op korte termijn ( 1 tot 2 jaar ) inzetbaar te maken in restaurants, horeca, catering en zorg, maar op langere termijn ( 3 tot 5 jaar ) zeker ook bij de consument thuis.
Met e-Cooking® technologie zijn we in staat om het effect van sous-vide koken (bij lage temperatuur) te bereiken in zeer korte tijd ( enkele minuten ) en homogeen en daardoor koken "on demand "te kunnen realiseren.
The department of Human Movement Sciences performs research covering a broad spectrum of fundamental and applied work in human movement. The research is multidisciplinary; we combine physiology, psychology, mathematics and (bio) mechanics, and have an integrative and translational approach. Our research is mainly experimental, and focuses on the movement of man in relation to his surroundings and to the musculoskeletal system. This is to examine both the normal and the pathological functioning. In addition to the fundamental research we do research that focuses on the application of the knowledge we obtained, with the aim of optimizing mobility in for example sport and rehabilitation. Our research is largely funded by parties outside the university, such as NWO, STW, EU, and charities.
IXL Netherlands B.V. ontwikkelt innovatieve technologische concepten van idee tot markt. Daarbij houdt IXL vanaf het begin rekening met de eindgebruiker en alle ketenpartners.
ProCare streeft ernaar om duurzame en innovatieve oplossingen te leveren aan bedrijven en organisaties in de zorg en de sport. We hopen hiermee te bereiken dat ieder individu, van de revaliderende sporter tot de 65-plusser die graag actief blijft, het maximale uit zichzelf kan halen.
Wij maken videaoanalyse toegankelijk voor iedereen. De integrale video oplossing voor de hele club.
Versnellen van innovatie van de hardloopervaring, door middel van Meetups, als middel voor kennisontwikkeling en kennisdeling.
Dé innovatie-hub voor voeding en bewegen Topcentrum Eat2Move werkt aan optimale voeding voor de bevordering van prestatie en herstel in (top)sport en zorg. Nieuwe kennis leidt direct tot innovatieve trajecten met bedrijven voor de ontwikkeling van diensten en producten.